Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 980363

MURARZ - HELMOND

Oferta pracy w Holandii

Firma WE Bouwen obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

MURARZ

Miejsce pracy: HELMOND, Holandia

start pracy: 14-04-2021

Zakres obowiązków:

Przygotowanie stanowiska pracy
Dobranie materiału do wykonywanej pracy oraz przygotowanie materiału
Odczytywanie rysunków technicznych
Samodzielna praca
Praca z pointerem

Oczekiwania:

prawo jazdy
własne auto
doświadczenie minimum 3 lata (Doświadczenie w Holandii mile widziane)
znajomość jednego z trzech języków: angielski, niemiecki lub niederlandzki
sprawność fizyczna, dokładność pracy, produktywność
podstawowe narzedzia mile widziane

Oferujemy:

dobre cotygodniowe wynagrodzenie ( każdy czwartek)
stawka godzinowa między 13 a 16 euro/h brutto - zależna od doświadczenia / możliwość ZZP Stawki ustalane bezposrednio dla danej osoby
możliwość rozwoju
możliwość uzyskanie certyfikatu VCA
wsparcie oraz pomoc w języku Polskim/ Niederlandzkim / Angielskim/ Niemieckim
pomoc w wyrobieniu numeru BSN (numer Sofi)
mozliwość skorzystania z lokacji mieszkaniowej (pokoje 1-osobowe, lokacja spetniająca wymagania związane z SNF)
zestaw ubrań roboczych ( Mozliwosc zakupienia)
obuwie, kask, okulary ochronne wydawane są w formie depozytu
dobranie pracownika do klienta, co ma spore powodzenia na przyszlość w przypadku dłuzszej współpracy
prace w zgranym zespole

Aplikuj lub zadzwoń i sprawdź co mozemy Ci zaoferować !

(Jeśli posiadasz mniejsze doświadczenie a chcesz pracować w tym zawodzie oraz rozwijać się w tym zawodzie- aplikuj również)

Obecnie nie współpracujemy z A1!

ZZP (własna działalność gospodarcza w Holandii) mile widziana.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Informacja z serwisu