Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Finlandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 971843

Programista CNC / centra obróbcze * 14 Euro brutto/ h + 6, 3 % dodatku

Oferta pracy w Finlandii

Dla naszego klienta z miejscowości Vieremä poszukujemy kandydatów na stanowisko
Programator centrów obróbczych CNC

Oferujemy
Stawka 14 Euro brutto/ h + 6.3% dodatku
Pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Finlandii
Po przepracowaniu okresu próbnego zwrot kosztów podróży do 150, 00€ ( zwrot jednorazowy na podstawie przedstawionych rachunków / biletów )
Kontrakt na warunkach fińskich
Ubezpieczenie wypadkowe zapewnione przez pracodawcę
Wynagrodzenie wypłacane 2 razy w miesiącu ( co 2 tygodnie )
Zakwaterowanie ( pokoje 1 osobowe, koszt 100, 00€ / 2 tygodnie )
Dojazd do pracy samochodem służbowym, koszt wynajmu samochodu 30, 00-50, 00€ / m-c + benzyna
Uwaga : czas oczekiwania na decyzję pracodawcy ok. 3 tygodnie

Zakres obowiązków
Obsługa i programowanie:
Mazak HCN-6800 (Mazatrol Matrix2),
Mazak VCT-800 (Mazatrol SmoothG)

Programy Mazatrol wykonane przez WinCam lub MasterCam

Praca od poniedziałku do piątku - 10 h

Praca w soboty - 8 h - dodatki za pracę w weekendy (zmiana dzienna +1.23 Euro, zmiana nocna +2.26 Euro do każdej przepracowanej godziny)

Wymagania
Aktualne cv w j. angielskim
Minimum 3 letnie doświadczenie jako Programista/ operator centrów obróbczych
Środki finansowe na przejazd do Finlandii oraz wyżywienie na 2 tygodnie ( po okresie próbnym jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do 150, 00€ - zwrot na podstawie przedstawionych rachunków/ biletów )
Komunikatywna znajomość j. angielskiego, minimum poziom B1
Prawo jazdy kat. B

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.
Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Powiększ

Informacja z serwisu