Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 971720

Monter płyt kartonowo-gipsowych z autem

Oferta pracy we Francji

Agencja pracy tymczasowej Ecojob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Stanowisko: Monter płyt kartonowo-gipsowych
Zakres obowiązków:

• Montaż płyt kartonowo – gipsowych.

Oferujemy:
• wynagrodzenie godzinowe 13, 91 euro brutto/h
• bezpłatne zakwaterowanie,
• dojazd do Francji,
• polska umowa o pracę,
• opieka polskiego koordynatora.

Oczekiwania:
• doświadczenie.

Prosimy o wysłanie CV na adres joanna.nieznanska@ecojob.pl tel. 785 058 767

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 971720

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2021-02-22 13:34:36
Ilość wyświetleń:
92
Stawka za godzinę:
13.91

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jnieznanska
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Nr telefonu: 785 058 767

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: joanna.nieznanska@ecojob.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Monter płyt kartonowo-gipsowych z autem
 mobile