Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 971222

Stolarz na produkcji jachtów

Oferta pracy w Belgii

Nasz klient jest międzynarodowym producentem dóbr luksusowych na rynku europejskim, stacjonującym w różnych regionach Niemiec. Aby wspomóc zespół na linii produkcyjnej, szukamy pracownika na stanowisko: STOLARZ

ZADANIA:
-Montaż modułów meblowych zgodnie z planem
-Obsługa maszyn stolarskich oraz narzędzi
-Wytwarzanie poszczególnych części i łączenie ich w całość (klejenie, sklejanie, skręcanie itp.)
-Wykonywanie prac montażowych
-Bieżąca kontrola jakości
-Prace naprawcze

WYMAGANIA
-Wykształcenie lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
-Dobra, komunikatywna znajomość j. niemieckiego
-Prawo jazdy, własny samochód
-Sprawność manualna

OFERUJEMY:
-Umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin
-Pomoc w znalezieniu mieszkania

Jako jeden z największych dostawców usług HR, stawiamy na atrakcyjne miejsca pracy, uczciwe warunki, różnorodne możliwości rozwoju i osobiste wsparcie pracowników.

Zostań częścią Trenkwalder i zgłoś się już dziś. Cały zespół czeka na Ciebie!

Informacja z serwisu