Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 970962

Spawacz MAG - praca w Niemczech

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Pracy Tymczasowej FAIR Personal + Kwalifikacje Sp. z o. o. wpisana do KRAZ pod numerem: 15841.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają doświadczenie w spawaniu i są zainteresowani pracą w Niemczech na stanowisku: spawacz MAG.

Obowiązki:
-spawanie metodą MAG,
-spawanie różnego typu konstrukcji stalowych.

Wymagania:
-doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza min. 2 lata,
-znajomość j. niemieckiego nie wymagana.

Oferujemy:
-niemiecką umowę o pracę na cały etat ze wszystkimi świadczeniami,
-pracę w Niemczech od zaraz,
-zapewnione zakwaterowanie (odpłatne) w pokojach 1 i 2 osobowych,
-pomoc konsultanta polskojęzycznego w sprawach administracyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl.

Informacja z serwisu