Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 970661

Recykling kabli - Doetichem (Arnhem) - Start od zaraz !

Oferta pracy w Holandii

Dla jednego z naszych klientów w miejscowości Doetichem, poszukujemy kandydatów do pracy przy recyklingu kabli.

Twoje obowiązki to:
- rozcinanie izolacji kabli przy pomocy specjalnych urządzeń,
- sortowanie materiałów (metal, miedź, plastik),

Wymagania:
- język angielski minimum A2,
- motywacja oraz chęć do pracy,

Oferujemy:
- stawkę €10, 24 brutto, po 2 tygodniach €11, 00 brutto,
- stałe godziny pracy (około 43 godzin tygodniowo),
- umowę na holenderskich warunkach,
- zakwaterowanie,

Godziny pracy są stale:
Poniedziałek – czwartek od 07:00 do 17:00
Piątek od 07:00 do 15:00

Pracuje się 43 godziny tygodniowo.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do przesyłania CV z dopiskiem recykling, na adres rekrutacja@raionrecruitment.com

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 970661

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2021-02-16 11:55:36
Ilość wyświetleń:
91
Stawka za godzinę:
11.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: RaionRecruitment
Państwo: Polska
Nr telefonu: +48717353520

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@raionrecruitment.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Recykling kabli - Doetichem (Arnhem) - Start od zaraz !
 mobile