Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil
  
  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc
 
Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Szukam pracy » Ogłoszenie nr 970546

Poszukiwana praca dla trzydziestolatka

Oferta podjęcia pracy w HolandiiWitam serdecznie mojego być może przyszłego pracodawce.
Szukam pilnie pracy:
Pomocnik, magazyny, produkcja ew. prace sezonowe

Jeśli czytasz to ogłoszenie to jest szansa że potrzebujesz zatrudnić nowego pracownika. Jeśli jest to praca która nie wymaga skończonych specjalnych szkół, to jest szansa że to właśnie ja bym się w takiej pracy sprawdził. Pracowałem kiedyś w Niemczech oraz w Holandii. Była to praca jako tzw pracownik magazynowy.
Na chwilę obecną jestem w złej sytuacji aby wybierać sobie najlepsze oferty pracy. Chodzi o to że w Polsce mieszkam w obszarze gdzie z pracą jest gorzej niż chociażby w miastach. Na moją niekorzyść idzie też że nie jestem raczej w stanie przepracować całego miesiąca bez otrzymania wcześniej od pracodawcy tzw. zaliczki. Chodzi o 'przeżycie' do wypłaty. Dobrze jeśli udałoby się porozumieć w tych tematach.
Dodatkowo to jeszcze sobie teraz przypomniałem że raz miałem taki telefon z ogłoszenia, i normalnie tak pracodawca poszedł mi na rękę że nawet zaproponował mi darmowy dojazd z Polski na budowę w Holandii. Bo akuratnie jechał i potrzebował do pracy pomocnika. I takiego właśnie teraz poszukuję, bo inaczej no cóż jestem w beznadziejnej sytuacji. Dobrze że jeszcze gdzieś mogę przebywać i puki co mam dach nad głową. Ale jeśli nie znajdę szybko pracy to może być jeszcze gorzej.
Mój numer telefonu 692097980 jak dzwonisz z zagranicy to wiadomo że kierunkowy + . Liczę na to że ktoś się do mnie odezwie, a ja dzieżką pracą pokarzę że było warto mnie zatrudniać. Osoba do kontaktu Lukasz, to tyle na razie.
 
 
Informacja z serwisu

  
Ogłoszenie nr 970546

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Holandia - Szukam pracy
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2021-02-16 08:37:11
Ilość wyświetleń:
87
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: SynGargamela
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Bolesławiec
Nr telefonu: 692097980

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: samo.k@o2.pl
Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Poszukiwana praca dla trzydziestolatka
 mobile