Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 970108

Traktorzysta - praca na gospodarstwie

Oferta pracy we Francji

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Branża: Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
Kraj: Francja
Region / województwo: Bretania
Miejsce pracy / miejscowość: Le Mans

Zadania:
- obsługa nowoczesnego traktora
- prace rolne: bronowanie, opryski, żniwa
- obsługa maszyn rolniczych
- drobne naprawy pojazdów rolniczych
- inne zlecone prace na gospodarstwie

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
- stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
- zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80 euro
- zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
- bezpłatne zakwaterowanie
- możliwość otrzymania zaliczki
- opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
- umiejętność obsługi ciągnika i maszyn rolniczych
- brak lęku przy pracy ze zwierzętami
- gotowość do podjęcia długoterminowej pracy
- posiadanie prawa jazdy kat. B
- mile widziana znajomość języka francuskiego
- mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. T

KONTAKT: 570 013 373

Informacja z serwisu