Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 969805

Handlowiec

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego niemieckiego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko Handlowca / Doradcy Technicznego .

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży OKIEN I DRZWI

Obowiązki:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymanie relacji z obecnymi klientami.
- Promocja produktów firmy na rynku .
- Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji dla klientów oraz negocjowanie ich warunków
- Nadzór nad dostawami, wykonanie montażu i rozliczeń z klientami

Wymagania:
- Minimum wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (B2-C1)
- Łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon, Internet, osobiście
- Znajomość pakietu MS Office
- Wysoka motywacja, samodzielność i orientacja na osiąganie celów

Oferta;
- Ciekawa praca w rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
- Praca w dynamicznym młodym zespole .
- Bardzo dobre zarobki ( Stała pensja + prowizja od sprzedaży )
- Szkolenia
- Darmowe zakwaterowanie

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Wzięcie udziału w procesie rekrutacji, oznacza akceptację poniższej klauzuli.

"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. (t. j. Dz.U. z 2019 r., poz. 1781). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2. Jestem świadomy/świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 969805

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2021-02-11 19:33:55
Ilość wyświetleń:
125
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: refco
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Nr telefonu: +48 124447959
Nr telefonu: +48 516604897

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@refco.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Handlowiec
 mobile