Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 968737

Heerenveen - stolarz/monter (budowa bungalow)

Oferta pracy w Holandii

Dla naszego klienta, producenta wysokiej klasy domków bungalow, poszukujemy osób chętnych do podjęcia współpracy w charakterze stolarza. Jesteś zainteresowany i posiadasz doświadczenie w branży stolarskiej? Zobacz co możemy zaoferować!
Oferujemy:
• €460, - netto/tydzień;
• Tygodniowe wypłaty;
• Opłacone ubezpieczenie zdrowotne;
• Prywatny pokój w jednym z naszych domów, w pełni wyposażony;
• Pomoc w uzyskaniu numeru BSN oraz Holenderskiego konta bankowego;
• Opiekę polskiego koordynatora.

Obowiązki:
• Dopasowywanie drewnianych desek, płyt (piłowanie, obcinanie, struganie);
• Instalowanie i poprawki konstrukcji drewnianych;
• Montaż izolacji;
• Montowanie drzwi, framug, podłóg, sufitów;
• Wykończenie silikonem, klejem lub ramkami ozdobnymi.

Wymagania:
• Znajomość języka Angielskiego lub Holenderskiego w stopniu komunikatywnym;
• Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym;
• Doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi;
• Prawo jazdy kategorii B (własne auto będzie dodatkowym atutem).

Zainteresowany?
Prześlij swoje CV z dopiskiem “BUNGALOW” na adres: p.kalemba@covebo.nl

Informacja z serwisu