Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 968582

Praca logistyczna - orderpicker Tilburg

Oferta pracy w Holandii

O funkcji:
Zaczynamy nasz proces od zapoznania się z przełożonymi, koordynatorami i obowiązkami w pracy oraz od krótkiego testu z jazdy wózkiem EPT.
Następnie mamy dla Ciebie jeden dzień próbny i możesz zaczynać!

Obowiązki na tym stanowisku:
- zbieranie zamówień za pomocą systemu Voicepick i EPT,
- załadunek i rozładunek ciężarówek i kontenerów,
- kontrolowanie zamówień.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy magazynowej,
- dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,
- doświadczenie lub certyfikat na wózek EPT,
- własne zakwaterowanie w Tilburgu lub jego okolicach,
- własny transport do pracy (rower, samochód, skuter),
- dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany i w weekendy.
- możliwość dostarczenia referencji

Nasz klient Rhenus jest dostawcą usług logistycznych w Tilburgu.
Magazyn Rhenus usytuowany jest na terenie przemysłowym Kraaiven w Tilburgu.

Oferujemy:
- stawkę godzinową brutto w wysokości € 10, 50 plus dodatki zmianowe,
- zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających minimum 10 km od zakładu (max. € 6, 20 dziennie),
- pracę na pełny etat,
- 8, 33% dodatku wakacyjnego,
- pracę na dwie zmiany (dyspozycyjność pomiędzy godzinami: 06.00 - 00.00).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV w j. angielskim/niderlandzkim poprzez poniższy formularz rejestracyjny.
Prosimy o SKOPIOWANIE całego linku do przeglądarki:
startpeople.nl/pl/kandydat/wakat/praca-logistyczna-orderpicker-(v1952126)

#magazijn#EP#orderpicken#logistiek#Tilburg#Waalwijk#DenBosch#Breda#Oosterhout#fulltime#ploegen#weekenden#zwaar#fysiek#vaste_baan#

Powiększ

Informacja z serwisu