Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Irlandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 968354

Elektryk do Irlandii 24.34 EUR/godz

Oferta pracy w Irlandii

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Norwegia gdzie pozyskujemy klientów.

Elektryk Irlandia 24, 34 Euro/godz brutto
Miejsce pracy: Irlandia

Wymiar pracy: Pełny etat
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Opis stanowiska: ELEKTRYK
Typ pracy: czas nieokreślony
Kontrakt na okres: min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia nawet do 5 lat
Zakres pracy: wykonywanie instalacji elektrycznych w nowych obiektach, montaż liczników.
Wymagania:
-samodzielność w pracy i poza pracą,
-przesłanie do nas aktualnego CV, świadectw pracy, referencji wyłącznie przez FORMULARZ APLIKACYJNY znajdujący się pod ogłoszeniem
-udokumentowane doświadczenie w zawodzie min 5 lat,
-znajomość języka angielskiego - wymagana,
-dyspozycyjność,
-chęć do wyjazdu za granicę,
-umiejętność pracy w zespole,
Oferujemy:
• atrakcyjne zarobki – 24.34 EUR/h brutto
• dodatkowa premia zależna od wyników
• składki chorobowe i emerytalne
• dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
• godziny pracy – 39h tygodniowo
• służbowy telefon i samochód dla każdego, karta paliwowa
• wyposażenie BHP, ubranie robocze zapewnione
• szkolenie – pierwsze 3 tygodnie (pracodawca płaci jak wyżej)
• wypłata co tydzień (lying week),
• zatrudnienie u pracodawcy zagranicznego
• zakwaterowanie zapewnione – pierwszy miesiąc płaci pracodawca,
• pomagamy w założeniu konta bankowego, otrzymaniu numerów ewidencyjnych,
• dojazd do pracy – pracodawca zapewnia firmowy samochód dla każdego pracownika
• opiekę z naszej strony w trakcie trwania pracy.

Informacja z serwisu