Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 965285

Murarz (Amsterdam)

Oferta pracy w Holandii

Obowiązki
• Wszelakie prace murarskie.

Wymagania
• Posiadasz dyplom VCA, lub jesteś przygotowany, by go zdobyć.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
• Doświadczenie w pracy z klinkierem (min. 2 lata).
• Własne narzędzia podręczne.
• Mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny transport.
• Mile widziane również grupy pracowników.
• Motywacja do pracy!

Oferujemy
• Punktualną, co tygodniową wypłatę.
• Osobistego koordynatora w biurze i na terenie budowy.
• Wygodne, darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.
• 24 dni wakacyjne i 8% premii urlopowej rocznie.
• Możliwość pracy w nadgodzinach.
• Wysokiej jakości narzędzia Hilti.
• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia 500€-540€netto .
• Możliwość pomocy w zdobyciu ubezpieczenia zdrowotnego.

Zainteresowany?
Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje aktualne CV na adres: cv@haldugroep.nl
Jesteśmy również dostępni pod numerem +31 (0)24 397 7536.

Informacja z serwisu