Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 965143

Operator suwnicy

Oferta pracy w Belgii

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z siedzibą w Poznaniu, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.

Stanowisko: Operator suwnicy

Główne zadania:

- obsługa suwnicy z poziomu 0, transport ścian i słupów betonowych,
- pomoc na produkcji, przy betonowaniu i przygotowaniu szalunków,
- załadunek i rozładunek samochodów.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku, prefabrykacji,
- dobra znajomość j. angielskiego,
- uprawnienia UDT: 2s lub 1s.

Oferujemy:

Stawka 15, 75 euro brutto/h (miesięczne wynagrodzenie: około 2200 – 2500 Euro netto)

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich,
• Trzynastą pensję,
• Bezpłatne zakwaterowanie,
• Dodatek za dojazdy do pracy na terenie Belgii – kilometrówka,

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji joanna.nieznanska@axialus.pl lub kontakt telefoniczny +48 785 058 767
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Axialus S.A. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".

Powiększ

Informacja z serwisu