Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 965132

Opiekunka do Małżeństwa - Norymberga 423/01

Oferta pracy w Niemczech

Lokalizacja: Norymberga 423/01
Termin zlecenia: 30.01.2021
Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, wyrozumiała i cierpliwa, język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym
Opis oferty
Poszukujemy Pani do pracy w opiece z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. OPIS PODOPECZNYCH :
Pani: średnia demencja, inkontynencja, w przeszłości złamała biodro – opieka i pielęgnacja. Pani jest osobą leżącą, służby medyczne przychodza 3 x dziennie, opiekunka asystuje, podopieczna słabo słyszy i widzi, spokojna, sympatyczna,
Pan: po wypadku samochodowym, początek demencji – generalnie samodzielny, mobilny, potrzebuje pomocy przy prowadzeniu domu.

Zadania: Zakupy, gotowanie (3), pranie, sprzątanie, przypominanie o lekach, nie ma pracy w nocy. Czas wolny 2 ½ godz. popołudniu oraz środa i niedziela ½ dnia

Warunki lokalowe: dom jednorodzinny, 5 pokoi poza centrum miasta, 10 min zakupy i komunikacja, internet, dla opiekunki pokój 32 m oddzielne WC

Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

-opłacanie składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu:
Curaform 24 sp.z o.o. Gliwice
Tel.: 32 33-93-105; kom. 794 409 300
mail: e.labuz@curaform.pl

Powiększ

Informacja z serwisu