Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil
  
  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc
 
Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 964916

Operator maszyn produkcyjnych - praca w Niemczech

Oferta pracy w NiemczechAktualnie poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku: operator maszyn produkcyjnych.

Obowiązki:
-obsługa maszyn produkcyjnych (min. frezarka, wytłaczarka).

Wymagania:
-doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,
-znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
-prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
-niemiecką umowę o pracę na cały etat ze wszystkimi świadczeniami,
-pracę na III zmiany,
-pracę w Niemczech od zaraz,
-zapewnione zakwaterowanie (odpłatne) w pokojach 1 i 2 osobowych,
-stawkę godzinową w zależności od posiadanego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fair Personal + Kwalifikacje Sp. z o. o., Toruń 87 – 100, przy ul. Mostowej 13/1
2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących mnie z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą sądy, organy administracji publicznej, osoby fizyczne i prawne, którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia.
4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem.
7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie.
 
 
Informacja z serwisu

  
Ogłoszenie nr 964916

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2021-01-13 09:52:33
Ilość wyświetleń:
45
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Fairtorun
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Nr telefonu: 56 644 76 90

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@fair-torun.pl
Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Operator maszyn produkcyjnych - praca w Niemczech
 mobile