Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 964381

Operator maszyny (krajalnica Falcon Treif+dociskacz Hoegger+stacja marynaty

Oferta pracy w Holandii

Job Match Nederland - holenderska agencja pośrednictwa pracy dla pracowników Unii Europejskiej. Dla naszego klienta, poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko:

Operator maszyny (krajalnica Falcon Treif + dociskacz Hoegger + stacja marynaty)

Zakłady mięsne w Helmond. Od zaraz!

Dyżur dzienny:
Czas rozpoczęcia: 5:45 czas zakończenia 14:00-18: 00, (możliwość pracy 12 godzin dziennie w okresie wzmożonego ruchu, minus przerwa)
Produkcja trwa 6 dni w tygodniu, ale w ciągu tygodnia przeważnie jeden dzień wolny, więc to znaczy, że pracuje 5 dni.
Czasami może się zdarzyć, że operator maszyny pracuje 6 dni w tygodniu.

Obowiązki i wymagania:
Montaż maszyn / demontaż
Komunikacja z liderem operatora linii w sprawie produkcji. Wymagany DOBRY język angielski inne języki opcjonalne (polski, rumuński, czeski)
Czytanie z planu.
Komunikacja z walkie talkie. Wymagany język angielski, inne języki opcjonalne
Raporty do szefa (teamleadera i szef działu).
Inne czynności, których nauczy się w okresie szkolenia (rejestracja, odpowiednia temperatura do krojenia, mięso z jakim pracujemy)

Oferujemy:
dobre zarobki
holenderski kontrakt
zakwaterowanie (opłata 50 euro tyg.)
dojazdy do pracy (bezpłatnie)
ubezpieczenie (opłata 25, 82 euro tyg.)
Długotrwałe, stabilne zatrudnienie
Wynagrodzenie co tydzień.

CV, prosimy kierować na adres e-mail: info@job-match.nl
Kontakt: +31 618302498

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 964381

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2021-01-10 17:28:57
Ilość wyświetleń:
81
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: JobMatchNederland
Państwo: Netherlands
Nr telefonu: +31 618 302 498

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@job-match.nl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Operator maszyny (krajalnica Falcon Treif+dociskacz Hoegger+stacja marynaty
 mobile