Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 964114

Zbieracz pieczarek - Francja (OT)

Oferta pracy we Francji

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Zbieracz pieczarek – Francja (OT)
Francja (okolice Poilley)

Obowiązki

- Praca w pozycji stojącej lub pochylonej zazwyczaj na wysokości 4 metrów
- Praca w wilgotnym środowisku
- Wykonywanie powtarzalnych gestów
- Konieczna wiedza dotycząca wyboru pieczarek gotowych do zebrania (rozmiar, wygląd)
- Przenoszenie ciężarów (+/- 10kg)
- Zbieranie pieczarek i ich delikatne umieszczanie w skrzynkach (8 pojemników na godzinę po przeszkoleniu przez pracodawcę)
- Czyszczenie narzędzi
- Obsługa windy

Wymagania

- Minimum czteromiesięczne doświadczenie na stanowisku
- Zdolność do pracy na wysokości – 4 metry
- Pracownik musi być zmotywowany, poważny, pracowity i sympatyczny, respektować polecenia oraz przestrzegać zasad higieny i bezpieczeństwa

Oferujemy

- możliwość pracy na dłuższy okres czasu
- możliwość rozwoju zawodowego
- pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
- gwarancję zakwaterowania
- zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
- 100 € premii za polecenie pracownika

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:
ipf.jobs/wp-content/uploads/2020/05/Obowiazek_informacyjny_IPF_Global.pdf

Informacja z serwisu