Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Szwecja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 964010

Kierownik brygady bitumicznej z j. angielskim

Oferta pracy w Szwecji

Miejsce pracy: Sztokholm

START PRACY: Marzec/Kwiecień 2021

Obowiązki

- Nadzór nad podległym zespołem i jakością wykonywanych prac

- Planowanie codziennych prac bitumicznych oraz zamawianie właściwej ilości masy z wytwórni

- Bieżące pomiary wykonywanych prac

- Tworzenie krótkich raportów i obmiarów

Wymagania

- Min. 5 lat doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku

- Znajomość j. Angielskiego – mile widziana

- Prawo jazdy kat. B

- Umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy

- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach szwedzkich

- Atrakcyjną stawkę wynagrodzenia, około 250 SEK/h

- Firma zapewnia tranport w dwie strony

- Zakwaterowanie - zorganizowane przez pracodawce, opłacone przez pracownika

- Transport pomiędzy budową a kwaterą zorganizowany i opłacony przez pracodawce

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 964010

Kategoria:
Szwecja - Dam pracę
Data dodania:
2021-01-07 14:27:15
Ilość wyświetleń:
129
Stawka za godzinę:
250.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: NccMontage01

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: katarzyna.niewadzi@ncc.se

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Kierownik brygady bitumicznej z j. angielskim
 mobile