Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Austria - Dam pracę » Ogłoszenie nr 963332

HYDRAULIK - AUSTRIA - EKIPY 2 OS - START STYCZEŃ - PRACA CAŁY ROK

Oferta pracy w Austrii

Opis stanowiska
odczytywanie rysunków technicznych
budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania – układanie, uszczelnianie rur
montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu i innych cieczy
użytkowanie specjalistycznych urządzeń i narzędzi (np. giętarki, gwintownice, spawarki)
testowanie instalacji (ciśnieniomierze, szukanie wycieków)

Wymagania
doświadczenie na ww. stanowisku
komunikatywna znajomość j. niemieckiego
mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz aktualne certyfikaty
mile widziany własny środek transportu

Wynagrodzenie
austriacka umowa o pracę na czas nieokreślony
stawki według Kollektivvertrag – 13, 72€ brutto/h + 0, 89€ brutto/h dodatku montażowego
dieta dzienna 26, 40 € netto
opłacone zakwaterowanie
13sta (Urlaubsgeld) i 14sta (Weihnachtsgeld) wypłata
za każdy miesiąc przepracowany ok. 2 dni urlopu płatnego
Dodatkowo:

opieka i pomoc polskiego koordynatora
możliwość brania zaliczek
pełen pakiet socjalny, możliwość ubezpieczenia członków rodziny
długofalowa współpraca
*Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn.

Powiększ

Informacja z serwisu