Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 957455

Rzeźnik Wykrawacz

Oferta pracy w Niemczech

QuickJobs.de-Personal Management.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

Rzeźnik/ Wykrawacz

Region:

Niemcy- Hesja

miejscowość Wetzlar

Zakres obowiązków:

Wykrawanie i trybowanie wieprzowiny

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe -mile widziane ale niekonieczne

Doświadczenie zawodowe- przynajmniej 2-3 lata

Oferujemy:

11 € / h (netto) jako wynagrodzenie początkowe + udział w przychodach pracodawcy

dodatkowo 200 € (podczas okresu próbnego) lub 400€ (po okresie próbnym)

razem ok. 2300-2400 €(netto)

płatne nadgodziny

zapewniony umeblowany pokój (190 € /miesiąc- płaci pracownik)

Informacje dodatkowe:

początek zatrudnienia- od zaraz

okres zatrudnienia-na czas nieokreślony

rodzaj zatrudnienia-pełny etat

praca na akord

czas pracy-180-200/h/miesiąc, w trybie: 4 tygodnie pracy tydzień zjazd do domu

dni pracy: od niedzieli do piątku-praca na jedną zmianę

płatny urlop- 24 dni w roku

znajomość języka-niewymagana

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

agnieszka.moeller@vodafonemail.de

W wiadomości prosimy o podanie numeru ID 277 b

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Informacja z serwisu