Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Szwecja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 957136

MALARZ/SZPACHLARZ

Oferta pracy w Szwecji

Oferta pracy w Szwecji. PILNIE! Praca od zaraz.

Firma Vi Bygg poszukuje Montera płyt MALARZA/SZPACHLARZA do pracy w Szwecji.

STANOWISKO : MALARZ/SZPACHLARZ

Zakres Obowiązków:

* przygotowanie powierzchni do malowania
* malowanie (wałkiem, pędzlem) zgodnie ze szwedzkimi standardami
* szpachlowanie, gipsowanie, gładzie
* szlifowanie mechaniczne i malowanie pistoletem
* malowanie elementów drewnianych typu drzwi, okna, listwy
* malowanie fasad i okien na zewnątrz
* tapetowanie

Wymagania:

* doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata (szczególnie na rynku skandynawskim)
* dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
* umiejętność pracy w zespole
* prawo jazdy kat.B mile widziane

Oferujemy:
* atrakcyjne wynagrodzenie
* dojazd z Polski oraz z kwatery do pracy

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres :
vibygg1@gmail.com w tytule wpisując: MALARZ/SZPACHLARZ
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vi Bygg dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informacja z serwisu