Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 957066

Brygada Cieśli Szalunkowych od 30.11.2020 ! Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Szanowni Państwo,

poszukujemy od 30.11.2020 brygady (5 osobowej) cieśli szalunkowych do pracy przy prefabrykatach betonowych w zakładzie w Bielefeld.

Praca w betoniarni/prefabrykacja betonowa. Praca od poniedziałku do piątku dziennie 9 godzin pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
· Szalunki.
· Zbrojenia.
- Betonowanie.
· Praca z rysunkiem technicznym.

WYMAGANIA:
· Minimum 2- letnie doświadczenie w pracach szalunkowych elementów typu: słupy, ścianki, belki, znajomość systemów szalowania.
· Znajomość rysunku technicznego.
· Własny środek transportu.
· Dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy.
· Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

ZAPEWNIAMY:
· Umowę o pracę.
· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
· Dopłatę do zakwaterowania.
· Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów.
· Pomoc w organizacji wyjazdu.
· Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora.
· Dodatki do paliwa dla kierowcy.
· Pokrywamy koszty paliwa za przejazd Polska – Niemcy.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu.
Tel.: +48 17 200 0021 (poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00)

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 957066

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2020-11-18 14:23:55
Ilość wyświetleń:
62
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: FirmaKamar
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Bielefeld
Nr telefonu: +48 17 200 0021

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@kamar.online

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Brygada Cieśli Szalunkowych od 30.11.2020 ! Niemcy
 mobile