Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 956979

PRACOWNIK PRAFABRYKACJI - Cieśla

Oferta pracy w Belgii

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032.

Praca OD : od zaraz
Praca w regionie: Belgia / Dilsen Stokken

Główne zadania :

- przygotowywanie szalunków na wymiar - praca z rysunkiem technicznym
- obróbka drewna (znajomość narzędzi stolarskich)
- zbijanie, cięcie, skręcanie desek

Oczekujemy :

- doświadczenie na podobnym stanowisku (stolarz/cieśla/monter mebl)
- znajomość rysunku technicznego
- mile widziane doświadczenie w pracy przy szalunkach peri, doka
- mile widziana podstawowa znajmość j. angielskiego

Oferujemy:

- Polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
- Opieka polskiego koordynatora
- Stawkę godzinową: 15, 75 euro brutto / h
- Nadgodziny płatne 50% więcej po 8h pracy w danym dniu
- zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez agencję
- zwrot za przejazdy mieszkanie – praca - mieszkanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

radoslaw.grela@axialus.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 956979

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2020-11-18 10:48:12
Ilość wyświetleń:
53
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: rgrelaBE
Państwo: Belgium
Miasto: Belgia
Nr telefonu: 509074743

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: radoslaw.grela@axialus.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- PRACOWNIK PRAFABRYKACJI - Cieśla
 mobile