Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 956897

Magazynier komisjoner Dresden Niemcy przy A4

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow
poszukiwani pracownicy na stanowisko:

Komisjoner lub Magazynier
Miejsce pracy: Dresden ( zakwaterowanie nie zapewnione. 7€ netto na osobe na dzien na dojazd)

WYMAGANIA:

doswiadczeniami przy pracach w magazynie. suchy magazyn. zbieranie zamowien win
znajomość języka niemieckiego : slabe podstawy niemieckiego wystarcza
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
suchy magazyn i plusowe temperatury
praca tez w weekendy czasami i nocki, praca na nocki: 22- 5.00
nocne zmiany (poukladany plan pracy )
OFERUJEMY:
wynagrodzenie: 11.20€ /godz + nadgodziny 25% czyli 14€ / godz za nocki 25% extra, czyli tez 14€ /godz
premie swiateczne (300€) i premia urlopowa (300€)
mieszkanie nie zapewnione
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Informacja z serwisu