Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 956830

Opiekunka do pani w ok. Frankfurt nad Menem Bonus Świąteczny

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece.

Start: ok. 20.11.2020
Miejscowość: 35423 LICH ok. Frankfurtu nad Menem
Stawka: ok. 1400 Euro netto miesięcznie + 100% stawki dziennej za dni świąteczne 25.12/ 26.12 i 01.01. + 200 € bonus świąteczny
Długość zlecenia: 2 miesiące

OPIS PODOPIECZNEJ: Pani 93l, 165cm, 58kg, Pani choruje na niewydolność serca. Ma spuchnięte nogi, zbiera się woda, przychodzi Pflegedienst 1x dziennie by zmieniać opatrunki na nogach. Pani czuje się osamotniona. Porusza się samodzielnie za pomocą laski lub rollatora. Umysłowo w miarę sprawna. W toalecie próbuje być samodzielna. W higienie ciała częściowo samodzielna. Z charakteru miła, przyjazna, stanowcza, z poczuciem humoru. Lubi piec, czytać i spędzać czas w ogrodzie

Warunki pobytowe: Pani mieszka w domu jednorodzinnym, wieś, do komunikacji miejskiej 5 min, do sklepów 5 min. Dla Opiekunki : pokój, TV, Internet będzie

OBOWIĄZKI: pomoc w higienie ciała, pomoc w higienie intymnej, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, przypominanie o przyjmowaniu leków, zakupy, gotowanie (2 os. w tym opiekunka), pranie, sprzątanie, podlewanie roślin. Okazjonalna praca w nocy – wyjście do toalety.

Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, komunikatywną znajomością języka,

Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106, -107 ; 530 074 204
mail: m.laskowska@curaform.pl

Powiększ

Informacja z serwisu