Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Norwegia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 956807

Monter Wentylacji - Norwegia

Oferta pracy w Norwegii

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszych norweskich klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Numer ref. MW/N/20
Oferta skierowana do kandydatów przebywających obecnie na terenie Norwegii
Rekrutacja prowadzona telefonicznie (po przesłaniu CV)
Miejsce pracy: Stavanger i inne lokalizacje
Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy!

Zadania:
• Montaż wentylacji na obiektach budowlanych

Wymagania:
• Minimum 2-letnie, aktualne doświadczenie zawodowe
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
• Zatrudnienie na warunkach norweskich, długoterminowe projekty
• Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy dla osób przebywających na terenie Norwegii
• Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze standardami pracy w Norwegii: 220-230 NOK brutto/1h
• Pomoc przy zakwaterowaniu (pokoje 1-osobowe)
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
• Możliwość skorzystania z feriepenger - 12%
• Możliwość kształcenia języka i awansu

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przy użyciu przycisku ’APLIKUJ’

Powiększ

Informacja z serwisu