Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 955747

Tchnik HVAC - Belgia

Oferta pracy w Belgii

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku technik HVAC.

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Technik HVAC

Miejsce pracy: Dentergem, Belgia

Oferujemy:
wynagrodzenie w wysokości 16, 88€ br/h
zatrudnienie na warunkach belgijskich
premię roczną – w skali przepracowanego roku 8, 33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
zorganizowane dojazdy do pracy
ubezpieczenie zdrowotne
opiekę polskiego koordynatora
pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalony termin wyjazdu
premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:
rozruch i regulacja kotłów, montaż instalacji sanitarnych i wentylacji

Wymagania:
Doświadczenie na ww. stanowisku
wykształcenie kierunkowe lub na stanowisku pokrewnym (mile widziane)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany)
Odpowiedzialność, dokładność
Motywacja do pracy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 955747

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2020-11-10 13:50:57
Ilość wyświetleń:
109
Stawka za godzinę:
16.88

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: activemedicaPersonal
Państwo: Polska
Województwo: Lubelskie
Miasto: Biała Podlaska
Nr telefonu: +48 570 221 444
Nr telefonu: +48 83 307 04 44

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@abcwork.eu

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Tchnik HVAC - Belgia
 mobile