Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Szukam pracy » Ogłoszenie nr 955541

Monter izolacji przemysłowych

Oferta podjęcia pracy w Niemczech

Agencja Zatrudnienia ZMK BAU o nr 13808 dla swojego klienta poszukuje MONTERÓW IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH tj. fachowców, pomocników i osoby do przyuczenia

Miejsce pracy: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia

Zakres obowiązków:

- Montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych (takich jak rafinerie, stocznie, elektrownie itp.)
- Wykonywanie izolacji ciepło i zimnochronnych
- Praca z wełną mineralną
- Praca na wysokości

WYMAGANIA:
- doświadczenie jako monter izolacji min rok udokumentowania
- dyspozycyjność i zaangażowanie
- mile widziane VCA lub SCC
- znajomość różnych technik izolacyjnych
- znajomość j ang lub niemieckie, ale niekoniecznie
- wymagania do A1

OFERUJEMY:
- praca na zagranicznym rynku
- atrakcyjne stawka godzinowa
- umowa o pracę
- mieszkanie, transport, ubranie robocze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem monter izolacji lub kontakt telefoniczny.

Informacja z serwisu