Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 955406

Hydraulik OD ZARAZ!

Oferta pracy w Holandii

Szukamy do pracy HYDRAULIKA od zaraz!

Zakres obowiązków:
-montaż urządzeń sanitarnych,
-montaż instalacji wodnych i cieplnych,
-montaż instalacji miedzianych.
-montaż instalacji rurociągowej w popularnych technologiach (układanie, spawanie, uszczelnianie rur; montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu i innych cieczy)

Wymagania:
-przynajmniej 4-letnie doświadczenie na wymienionym stanowisku,
-umiejętność czytania rysunku technicznego,
-prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane),
-komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
-certyfikat VCA.

Oferujemy:
-bardzo dobre zarobki od 500 euro netto tygodniowo przy 40h,
-zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z internetem,
-ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez pracodawcę,
-atrakcyjne bonusy za polecenie naszego biura do 200 euro za osobę.

Zainteresowanych proszę o wysłanie aktualnego CV na adres jobs@techvisie.nl lub o kontakt poprzez wiadomość prywatną.

Informacja z serwisu