Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 955086

Kierowca CE - bez języka - 2500 € netto - kontenery morskie

Oferta pracy w Niemczech

Kierowca CE – bez języka – 2500 € netto - kontenery morskie
region zatrudnienia: Mannheim

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie pojazdu typu plandeka lub kontener morski lub walkingfloor
przewóz towarów spedycyjnych, stal, kontenery
transport po Niemczech

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
stałą pracę, od poniedziałku do piątku/soboty
niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
pracę w dobrze prosperującej firmie
szacunkowe wynagrodzenie po odjęciu podatku i dodaniu diet wynosi 2300€-2500€
auta wyposażone w najnowocześniejsze systemy do komunikacji

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc polskiego tłumacza na miejscu

Wymagamy:
prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy
minimum rok doświadczenia jako kierowca CE
mile widziany podstawowy ADR
komunikatywny j. niemiecki

Informacja z serwisu