Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 955036

Dyspozytor - Berlin

Oferta pracy w Niemczech

Dyspozytor – Berlin

Opis stanowiska:

- Planowanie i organizowanie transportów drobnicowych i całopojazdowych
- Zdalna koordynacja pracy kierowców na terenie Niemiec – praca stacjonarna w siedzibie firmy
- Nadzór nad prawidłową realizacją umowy z przewoźnikami
- Rejestracja zleceń transportowych, ustalanie tras i nadzór nad pracą kierowców oraz optymalizowanie kosztów
- Monitorowanie zleceń w trakcie ich realizacji
- Sprawdzanie kompletności otrzymywanych dokumentów transportowych
- Kontrola realizacji zleceń – dbanie o jakość i terminowość dostaw
- Realizacja zamówień i ich dokumentacja

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Praktyczna znajomość zagadnień transportowych
- Znajomość języka niemieckiego
- Znajomość topografii Niemiec
- Dobra znajomość urządzeń elektronicznych, pakietu MS Office (Word, Excel)
- Wysokie zdolności organizacyjne

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie
- Niemiecką umowę o pracę
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Wynagrodzenie w wysokości 2600€ brutto/m-c (podwyżki po okresie próbnym)
- Pomoc pracodawcy w znalezieniu zakwaterowania
- Terminową wypłatę wynagrodzenia
- Niemieckie ubezpieczenie społeczne
- Niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwianiu formalności, również w uzyskaniu tzw. Kindergeld)
- Nowoczesną flotę
- Możliwość podjęcia pracy od zaraz
- Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie

Zapraszam do kontaktu!
Tel. +48 787071924

Informacja z serwisu