Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 954304

ORDER PICKER ALBERT HEIJN (12, 27 €/h brutto)! START 23.11.2020!

Oferta pracy w Holandii

Firma Holland Contracting obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bleiswijk, Holandia

WYMAGANIA:

gotowość do stałej, cyklicznej współpracy
znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (instrukcje otrzymujesz w tym języku)
mile widziane prawo jazdy kat. B
motywacji do pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
zbieranie zamówień z wykorzystaniem ręcznego skanera

OFERUJEMY:

wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym 12, 27€ brutto /h
dodatek za pracę na nocnej zmianie, w niedziele i święta
zakwaterowanie, ubezpieczenie, dojazd do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@hollandcontracting.pl z dopiskiem "order picker Albert Heijn" lub kontakt telefoniczny pod numerem +32 332 16 90

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Powiększ

Informacja z serwisu