Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 954262

Praca w jeliciarni, dział oczyszczania - Boxtel

Oferta pracy w Holandii

Praca w jeliciarni – dział oczyszczania

Oferta jest skierowana tylko do osob przebywajacych w Holandii

Lokalizacja: Boxtel

Liczba godzin w tygodniu - 40

Produkcja

Nie znasz języka angielskiego i nie posiadasz prawa jazdy, a chciałbyś rozpocząć pracę w Holandii?
Poszukujemy kandydatów do firmy zajmującej się oczyszczaniem wnętrzności zwierzęcych.
Jest to praca w ciepłym pomieszczeniu, w którym może panować specyficzny zapach.

Obowiązki:

• Płukanie jelit za pomocą myjki bądź ręcznie
• Wieszanie wnętrzności na taśmę oraz segregacja
• Inne prace pomocnicze

Tego oczekujemy od Ciebie:

• Dobra kondycja fizyczna
• Brak przeciwskazań do pracy z mięsem i widoku krwi
• Dostępność na dłuższy okres czasu
• Chęci do przyuczenia się na danym stanowisku

Oferujemy Ci:

• Stawkę: €10, 79 + dodatki za zmiany ( srednia zarobkow netto na tydzien wynosi pomiedzy €300- €330)
• Tygodniowy system wypłat
• Transport do pracy
• Internetowy profil pracownika
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
• Kontrakt w języku polskim oparty na holenderskim prawie pracy i pomoc polskiego koordynatora
• Pracę na długi okres czasu

Osoby zaintersowane prosimy o przeslanie CV na e-mail:

Production@team-recruitment.nl
Z Dopiskiem Jeliciarnia Boxtel

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 954262

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2020-10-31 09:53:13
Ilość wyświetleń:
166
Stawka za godzinę:
10.79

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: TeamRecruitmentNL
Państwo: Polska
Województwo: Inne
Nr telefonu: 0649546595

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@team-recruitment.nl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Praca w jeliciarni, dział oczyszczania - Boxtel
 mobile