Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 953897

OFERTA ŚWIĄTECZNA - ZASTĘPSTWO DO SENIORA W BOCHOLT

Oferta pracy w Niemczech

Stawiamy na wysoką jakość usług świadczonych na rzecz osób starszych. Zapewniamy Opiekunkom z całej Polski podjęcie legalnej pracy w Niemczech, przy tym dbamy o ich bezpieczeństwo gwarantując opiekę koordynatora na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy indywidualne podejście. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy nowych rozwiązań personalnych wspomagających rynek opieki nad seniorami.

OPIS STANOWISKA
Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim lub z pomocą chodzika, jednak nie jest bezwładny i pomaga przy transferze do łóżka. Podopieczny jest po przebytym udarze mózgu oraz ma założony stały cewnik. Choruje na niewydolność serca i ma lekkie problemy ze słuchem. Nie wymaga dodatkowej opieki medycznej. Podopieczny jest w bardzo dobrym stanie umysłowym, jest przyjazny i otwarty oraz łatwo nawiązuje kontakty. Pacjent potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach życiowych tj. higiena osobista, toaleta, jedzenie, ubieranie się. Pacjent niezbyt chętnie chodzi na spacery. Brak wstawania w nocy.

WYMAGANIA
doświadczenie w opiece
mile widziane referencje
znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

NASZA OFERTA
• Legalną formę współpracy, jedna umowa, minimum formalności
• Niemieckie ubezpieczenie,
• Pełen pakiet składek,
• Bonusy, premie, zwrot kosztów podróży
• Organizacja transportu
• Bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
• Szkolenia językowe
• Kontakt z koordynatorem w Polsce i w Niemczech
• Uczciwość, terminowość, rzetelność

KONTAKT:
+48 516 903 838

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 953897

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2020-10-29 15:36:49
Ilość wyświetleń:
163
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ProBetreuungPL
Państwo: Polska
Województwo: Warmińsko-mazurskie
Miasto: Olsztyn
Nr telefonu: 516903838

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@probetreuung.eu

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- OFERTA ŚWIĄTECZNA - ZASTĘPSTWO DO SENIORA W BOCHOLT
 mobile