Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 951089

Komisjonerów bez niem. okolice Leinfelde

Oferta pracy w Niemczech

Komisjonerów- ok.Eisenach/Leinfelde- bez znajomości niemieckiego
Firma Pośrednictwa Pracy za granicą Top Job 9403 szuka dla niemieckiego pracodawcy
Komisjonerów do magazynów POCO na wózkach do zbierania zamówień
Miejsce Pracy: ok. Leinfelde
Data rozpoczęcia: od od zaraz na czas nieokreślony
Pracodawca zatrudni tylko Panów ze względu na charakter pracy
CO OFERUJE PRACODAWCA
Niemiecką umowę o pracę
Wynagrodzenie 11, 00 Euro brutto/godzina + premia za produktywność
Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
Zakwaterowanie organizuje pracodawca – płatne 150 Euro/miesiąc- są to wynajęte mieszkania- pokoje dwu-osobowe
Pomoc w załatwieniu formalności
WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW
Dobra kondycja fizyczna
Doświadczenie przy komisjonowaniu i umiejętnośc prowadzenia Schubmast/Ammeise
Uprawnienia na wózki widłowe atutem, ale nie są konieczne. Firma może zrobić uprawnienia wewnętrzne.
W pracy używane są elektryczne wózki paletowe- Schubmast i Ameisse- trzeba mieć doświadczenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Komisjonowanie mebli za pomocą elektrycznego wózka- wymagane doświadczenie
Norma zamówień na godzinę to między 160-180 (w zależności od działu)

Powiększ

Informacja z serwisu

Inne oferty Komisjoner.

Ogłoszenie nr 951089

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2020-10-16 20:05:21
Ilość wyświetleń:
121
Stawka za godzinę:
11.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: TopJob
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Nr telefonu: 71 354 12 62

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: topjob@onet.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Komisjonerów bez niem. okolice Leinfelde
 mobile