Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 951043

Operator maszyn - Belgia

Oferta pracy w Belgii

Miejsce pracy: Deerlijk, Belgia

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (12, 01€ /h. + czeki 3e/dzień)
zatrudnienie na warunkach belgijskich
premię roczną – w skali przepracowanego roku 8, 33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
zorganizowane dojazdy do pracy
ubezpieczenie zdrowotne
opiekę polskiego koordynatora
pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalony termin wyjazdu
premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:
Operator będzie odpowiedzialny za maszynę do produkcji toreb papierowych. Więc położyli rolkę papieru na maszynie, sprawdzili wosk i kiedy włożyli wosk do maszyny niezbędny. Operator wykonuje również kontrolę jakości worków, czyli musi sprawdzić, czy nadruk znajduje się we właściwym miejscu na worku, jeśli worki są dobrze sklejone. Kiedy torby zostaną zrobione, zrobią to włożyć do pudełek, nakleić naklejkę i postawić na palecie. Maszyna ma około 5-6 metrów długości. 38 godzin tygodniowo. Od poniedziałku do czwartku 8-17, w piątek 8-15

Wymagania:
Doświadczenie na ww. stanowisku
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany)
Odpowiedzialność, dokładność
Motywacja do pracy

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 951043

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2020-10-16 15:09:48
Ilość wyświetleń:
90
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: activemedicaPersonal
Państwo: Polska
Województwo: Lubelskie
Miasto: Biała Podlaska
Nr telefonu: +48 570 221 444
Nr telefonu: +48 83 307 04 44

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@abcwork.eu

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Operator maszyn - Belgia
 mobile