Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 950828

Kierowca CE - Hanower - 3/1 - Plandeka

Oferta pracy w Niemczech

Kierowca CE – Hanower - 3/1 - Plandeka
region zatrudnienia: Dolna Saksonia, okolice Hanoweru

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie pojazdu DAF lub MAN, ciągnik siodłowy + naczepa typu plandeka, rok produkcji 2018
przewóz towarów na paletach w trasach dalekobieżnych lub krótkobieżnych po Niemczech
podstawowa komunikacja pisemna z dyspozytorem w języku angielskim lub niemieckim

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
system zjazdowy 3.1 lub praca stała, pn-pt, weekendy wolne
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
podstawa na umowie 2250 € + diety ustawowe
24 dni płatnego urlopu

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
darmową usługę załatwienia ubezpieczenia

Wymagamy:
prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy
podstawowej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
doświadczenia jako kierowca CE

Informacja z serwisu