Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 950751

Elektryk budowlany- Belgia Lommel

Oferta pracy w Belgii

Elektryk budowlany– Belgia Lommel

Zakres obowiązków:
- wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach użyteczności publicznej: szkołach, szpitalach, supermarketach;
- przeciąganie i mocowanie kabli elektrycznych;
- instalowanie świateł, systemów wykrywania pożaru, alarmów bezpieczeństwa, tablic elektrycznych;
- czytanie i analiza: plany techniczne / elektryczne;
- montaż wyposażenia elektrycznego;
- praca zgodnie z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa;

Profil kandydata:
- komunikatywny angielski;
- min. 3 lata doświadczenia jako elektryk;
- elastyczność i dobre tempo pracy;
- certyfikat VCA jest zaletą;
- własny samochód to zaleta;

Oferujemy:
- umowa na belgijskich warunkach;
- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;
- wynagrodzenie OD €14, 72 brutto/h - w zależności od doświadczenia;
- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;
- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);
- transport do pracy;
- zasiłek rodzinny.

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!
info@silko-recruiting.com

Powiększ

Informacja z serwisu