Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 950716

MALARZ-NIEMCY-UMOWA O PRACĘ

Oferta pracy w Niemczech

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umowę o pracę opartą o prawo niemieckie, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszych klientów, niemieckiej firmy z branży spawalniczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Malarz

LUBISZ MALOWAĆ, MASZ DOŚWIADCZNIE JAKO MALARZ? – APLIKUJ

Masz kolegę z którym chciałbyś pracować?
Zatrudnimy was oboje !

Miejsce pracy: okolice Stuttgartu, Reutlingen

Opis stanowiska:

-malowanie pomieszczeń np. biura, mieszkania
-dokładność i rzetelność
-dbałość o narzędzia pracy

Oferujemy:
-stałą pracę w oparciu o umowę tymczasową na niemieckich warunkach
-dodatki za pracę w święta
-atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas, w EURO
-pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń socjalnych, jak np. Kindergeld, zmiana klasy podatkowej
-pracę w stabilnej finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
-długi/stały kontrakt

-opiekę polskiego koordynatora
-bezpłatne zakwaterowanie

Wymagania:

-doświadczenie

-punktualność, sumienność
-gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ na dłuższy okres czasu
-własny samochód

-podstawowa znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: k.magnowska@eu-workers.eu

Nr tel.: +48 503 931 111

Dołącz do nas już dziś!

Powiększ

Informacja z serwisu