Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 950553

Monter mebli / stolarz | produkcja jachtow

Oferta pracy w Niemczech

Nasz klient jest międzynarodowym producentem dóbr luksusowych na rynku europejskim, stacjonującym w różnych regionach Niemiec. Aby wspomóc zespołom w linii produkcyjnej, szukamy praconika na stanowisko: STOLARZ

Zakres obowiązków:
-Budowa i montaż elementów mebli
-Profesjonalne dopasowywanie i wkręcanie elementów mebli
-Profesjonalny montaż drzwi, listew, fornirów, podłóg i mebli kuchennych
-Stała kontrola jakości
-Dokumentacja

Wymagania:
-Wykształcenie lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisk
-Dobra, komunikatywna znajomość j. niemieckiego
-Prawo jazdy, własny samochód
-Sprawność manualna

Oferujemy
-Umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin
-Pomoc w znalezieniu mieszkania
-Pełne ubezpieczenie zdrowotne i socjalne
-Płatne urlopy
-Terminowa wypłata wynagrodzenia 15 dnia miesiąca
-Urlop możliwy w okresie próbnym

Jako jeden z największych dostawców usług HR, stawiamy na atrakcyjne miejsca pracy, uczciwe warunki, różnorodne możliwości rozwoju i osobiste wsparcie pracowników.

Z nami możesz się rozwijać zawodowo i osobiście. Zostań częścią Trenkwalder i zgłoś się już dziś. Cały zespół czeka na Ciebie!

Powiększ

Informacja z serwisu