Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 950498

Kierowca autobusu Niemcy Hamburg darmowa kwatera

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca z miastem, bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.

Komunikacja miejska Hamburg obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: Hamburg( zakwaterowanie zapewnione i oplacone. MOZLIWY SYSTEM 2 na 1, czyli 14 dni pracy i 5-6 na zjazd do Polski) lub 3 na 1 lub 4 na 1 do wyboru

(jesli 2 os w pokoju to nieodplatnie, a pojedyncze pokoje za ok 300€)

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego : komunikatywny ( do sprzedazy biletow i kontaktu z pasazerami)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

praca czasami tez w weekendy.
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy )
mozliwy system np: 12 dni pracy, 5-6 dni wolnych (lub po 3 lub po 4 tygodniach na 5-6 dni zjazdy)
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: 14.79€ brutto / godz od zaraz czyli 2500€ brutto + za dodatki zmianowe 150€ w mies i kolejne 150€ za nadgodziny. czyli w sumie 2700€ brutto do 3000€ jesli wiecej nadgodzin zrobionych
premie swiateczne: Weihnachtsgeld. Niedziela 10% wiecej swieta 70 - 100% wiecej i nocki 15% wiecej
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne. urlop na poczatku 26 dni
Prosze o zyciorys na:

niemcypraca@gmx.de

(prosze z dopiskiem BUS Hamburg)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Informacja z serwisu