Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 950495

Kierowca autobusu Berlin Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe o prace z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.
komunikacja miejska Berlin obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: Berlin Niemcy ( PRACODAWCA NIE ZAPEWNIA ZAKWATEROWANIA)

BERLIN: komunikacja zastepcza

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D (komunikacja miejska kod 95
znajomość języka niemieckiego :komunikatywny A2/ niemiecka dyspozycja i administracja: A2
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
na poczatku komunikacja zastepcza (za metro lub "za kolej") a po szkoleniu taryfowym i na obsluge kasy fiskalnej jazda w komunikacji miejskiej Berlina (sprzedaz biletow )
praca tez w weekendy i nocki
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa)
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie:na start 12.80€ po 2-3 mies 14.80€ + nadgodziny
nadgodziny 25% wiecej / godz pracy po 22 i przed 4 rowniez niedziele extra wiecej placone, swieta 100%
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
zakwaterowanie niezapewnione
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Prosze o zyciorys na:

niemcypraca@gmx.de

(prosze z dopiskiem Berlin )

tel. 579141504

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Informacja z serwisu