Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 950089

Kierowca ciężarówki kat. C+E system 3 na 1 Schwerin Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow
firmy transportowe obecnie poszukuja kilku pracownikow na stanowisko:

Kierowcy C+E SYSTEM 3/1 (weekendy wolne)
Miejsce pracy: okolice Schwerin na A24

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. CE
znajomość języka niemieckiego : angielski lub niemiecki transportowy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Sattelzug/ plandeka od pon-pt dlugie trasy po Niemczech. (system 3/1)
OFERUJEMY:
wynagrodzenie: 1900-2000€ na reke w zaleznosci od klasy podatkowej
stale auto firanka/plandeka przypisane do kierowcy
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
Prosze o zyciorys na:

niemcypraca@gmx.de

(prosze z dopiskiem Schwerin)

Kontakt tel: 538 479 025

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Informacja z serwisu