Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 949806

OPIEKUNKA DO SAMODZIELNEGO PANA BEZ ŚWIĄT -miasto Rösrath 1300-1400 e

Oferta pracy w Niemczech

Informacje:
- Opieka nad samodzielnym Panem- 91 l, 63 kg, 163cm. Podopieczny mieszka sam w domku jednorodzinnym z ogrodem. Porusza się samodzielnie, wszystkie czynności wykonuje także bez pomocy. Jest całkowicie kontynenty, BEZ DEMENCJI, umysłowo w pełni sprawny. Pflegedienst przychodzi 1 x w tygodniu. Noce przesypia spokojnie. Umysłowo sprawny. To nasze sprawdzone bardzo dobre miejsce zlecenia.
Zakres zadań opiekunki:
- Prace domowe- gotowanie, zakupy, sprzątanie.

Do dyspozycji Opiekunki :
Osobne mieszkanie, osobna łazienka, Internet

Oferujemy :

- praca od 27.10 na 8 tygodni BEZ ŚWIĄT
- praca legalna na umowę zlecenie
- 1300 euro / miesięcznie+ zwrot kosztów podróży
- przerwy do ustalenia na miejscu
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- formularz A-1, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego,
- dodatkowe ubezpieczenie podczas pobytu za granicą

Wymagania:

- komunikatywna /dobra znajomość języka niemieckiego

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt!

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: opieka@hrigroup.pl lub o kontakt telefoniczny na numer (71) 735 13 93, 338 55 85 bądź wysłanie sms o treści ‘opiekunka’ pod nr 501086908, a oddzwonimy!

Agencja Pośrednictwa Pracy
HR Investment Sp. z o.o.
ul. Stalowa 9
41-214 Sosnowiec

Adres korespondencyjny:
ul. Stacyjna 1/43
53-613 Wrocław
Tel.71/ 735 13 93
Tel.71/ 338 55 85
Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

Powiększ

Informacja z serwisu