Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 949774

Wymiana kół / Opon (k/m) Bawaria

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego klienta zajmującego się produkcją samochodów na Bawarii w Monachium (Garching bei München, Freimann), poszukujemy sezonowych pracowników/monterów do wymiany kół i opon. Praca w serwisie samochodowym.

Opis stanowiska pracy:
- montaż/ wymiana kół i opon samochodów osobowych,
- drobne prace wulkanizacyjne

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie – 10, 82 € b/h + 20 € za każdy przepracowany dzień
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
- zapewniamy mieszkanie – koszt ok.415
- pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
- możliwość pracy nie tylko w sezonie ale również długoterminowo

Wymagamy:
- mile widziane wcześniejsze doświadczenia na ww. stanowisku - jako mechanik samochodowy, wulkanizator lub podobne
- komunikatywny język niemiecki będzie dodatkowym atutem
- prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowy atutem

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 949774

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2020-10-11 23:27:09
Ilość wyświetleń:
100
Stawka za godzinę:
10.82

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: diwapersonalservice1
Państwo: Germany
Miasto: Monachium

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: pieczyk@diwa-personalservice.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Wymiana kół / Opon (k/m) Bawaria
 mobile