Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 949692

Technik mechatronik / elektryk m / k / d

Oferta pracy w Niemczech

Dla agencji pracy tymczasowej z Niemiec poszukujemy:
Lokalizacja: 06766 Bitterfeld-Wolfen, Saksonia-Anhalt Data zatrudnienia: natychmiast
Twój profil: - Wykształcenie na elektryka, technika mechatronika, elektryka przemysłowego - doświadczenie zawodowe min. 1 rok - Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej A2 - Prawo jazdy i własny samochód - pożądane - należy zagwarantować mobilność do pracy
Twoje zadania: - Naprawy obiektów produkcyjnych - Okablowanie szaf sterowniczych - Prace elektryczne na hali
Oferujemy: - Umowa o pracę początkowo ograniczona do 1 roku, możliwe przedłużenie, okres próbny 6 miesięcy (w ramach pracy tymczasowej) - Pełny etat 160-170 godzin / miesiąc - Płace: 17 € / godzinę brutto - Zmiana dzienna, w pogotowiu również w weekendy i nocna zmiana - Zapewnione jest zakwaterowanie, czynsz ok. 250 € / miesiąc - Zapewniony jest sprzęt roboczy
Nr ref .: 10000-1180392632-S
Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne na adres: Corporestion biuro@logisticservice.eu www.logisticservice.eu+48797625861 Czekamy na Ciebie!

Powiększ

Informacja z serwisu