Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 949688

Zbierania zamówień

Oferta pracy w Niemczech

La naszego klienta z branży logistycznej z Niemiec szukamy:
Osoby komisjonujące przesyłki (k/m)
Lokalizacja: 30853 Hannover-Langenhagen, Niedersachsen
Data rozpoczęcia: od zaraz
Ilość osób: 6
Prfil:
• Wykształcenie nie jest wymagane
• Mile widziane doświadczenie w podobnej dziedzinie
• Pożądane doświadczenie z komputerami
• Znajomość języka niemieckiego: 1 osoba jako kierownik zespołu niemiecki min. B1, reszta teamu może mało mówić po niemiecku lub wszystkie osoby z niemieckim na poziomie A1+(bez kierownika zespołu wszycy pracują samodzielnie)
• Duża sprawność fizyczna
• Prawo jazdy i własny samochód mile widzine (mobilność do pracy)
Zadania:
• Komisjonowanie paczek na hali logistycznej (możliwe przesyłki pocztowe do 31, 5 kg)
Pracodawca oferuje:
• Pełet etat 150godz miesięcznie (róznież Zeitkonto prowadzone przez Zeitarbeit firmę)
• Umowa na czas określony na 1 rok, 6 miesięcy okres próbny
• Wynagrodzenie: 10, 15Euro/godz. (max 11 Euro/godz.)
• Czas pracy: system 2 zmianowy, pierwsza zmiana zaczyna się od godz. 4:00, potem zmiana dzienna
• Ubranie robocze zostanie zapewnione
• Pracodawca będzie szukać zakwaterowanie. Czyns ok. 270-280 Euro miesięcznie
UMOWA O PRACĘ BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ, NIE Z NASZĄ AGENCJĄ.
Numer referencyjny: 10000-1180396419-S
Jesteś zainteresowany?
Wyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne.
Adres E-mail: biuro@logisticservice.eu
Telefon:+48 797625861
www.logisticservice.eu

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 949688

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2020-10-09 23:07:01
Ilość wyświetleń:
98
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: tomekemigracja
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Tulce
Nr telefonu: 797625861

Dodatkowe dane kontaktowe:

biuro@logisticservice.eu

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Zbierania zamówień
 mobile