Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 949676

Konserwator

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy
10 konserwatorów / monterów / pracowników wykwalifikowanych (m / k / d) do produkcji w przemyśle półprzewodników
Gdzie: 01099 Drezno
Twoje zadania: • Wsparcie i wdrażanie środków konserwacyjnych i wymiany części zużywających się zgodnie z przepisami • Czyszczenie systemów i części instalacji zgodnie ze specyfikacją • Głównie wdrażanie kwalifikacji systemowych • Kompleksowa dokumentacja etapów pracy w odpowiednich systemach i protokołach • Przygotowanie części (zestawy wymienne), które są instalowane w systemach • Eliminacja drobnych, powtarzających się usterek zgodnie ze znanymi procedurami usuwania błędów
Twój profil: • Kwalifikacje pracowników wykwalifikowanych w dziedzinie elektroniki / elektrotechniki / elektromechaniki / mechaniki / mechatroniki lub inne kwalifikacje pracowników technicznych • Idealnie doświadczenie zawodowe w branży półprzewodników, alternatywnie w dziedzinie zaawansowanych technologii • Bardzo dobra znajomość mechaniki i techniki • Dobre umiejętności zespołowe i komunikacyjne • Znajome użycie standardowego oprogramowania komputerowego (MS Word i Excel) • Podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, korzystna, wymagana dobra znajomość języka niemieckiego (min B2) • Gotowość do pracy w systemie zmianowym - 6 dni pracy na przemian w systemie zmianowym od 2x wcześnie do 2x późno i 2x nocna zmiana, 4 dni wolne • Zdolność zdrowotna do noszenia sprzętu ochrony dróg oddechowych, np. Urządzenia wężowe (G26.2)
Pracodawca oferuje: - pełny etat - Umowa o pracę na czas określony 2-3 lata (działa przez ZA), opcja przejęcia została jeszcze wyjaśniona - zarobki według kwalifikacji - robotnicy wykwalifikowani 15-16 € / godz na początku; bez doświadczenia 13-14 € / godz - Bonus wakacyjny + bonus świąteczny
Nr ref .: 10000-1180560848-S
Czy czujesz się adresowany? Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne. E-mail: biuro@logisticservice.eu Telefon: +48 797625861 www.logisticservice.eu Czekamy na Ciebie!

Powiększ

Informacja z serwisu