Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 949667

Kafelarz

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy:
Kafelarz m / f / d w Berlinie i okolicach
Gdzie: Berlin + okolice Od kiedy: 01.07.2020r
Twój profil: - Wykształcenie: glazurnik lub osoba zmieniająca karierę - Pożądane jest doświadczenie w pracy z płytkami - język niemiecki min. B1 - Prawo jazdy klasy B. - Jesteś niezawodny
Twoje zadania: - wszystkie prace kafelkowe
Pracodawca oferuje: - stałe zatrudnienie; Pełny etat; Okres próbny 6 miesięcy - Godziny pracy: poniedziałek - piątek 7:00 - 16:00 - Wynagrodzenie: 14 € / szt - Urlop 30 dni w roku - Samochód służbowy - Zakwaterowanie: pracodawca płaci 50%
Nr ref .: 10000-1178851648-S
Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne na adres biuro@logisticservice.eu Zapraszam Do obejrzenia naszej strony internetowej www.logisticservice.eu

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 949667

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2020-10-09 22:34:29
Ilość wyświetleń:
104
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: tomekemigracja
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Tulce
Nr telefonu: 797625861
Skype: Poznańska 30/1, 30

Dodatkowe dane kontaktowe:

biuro@logisticservice.eu

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Kafelarz
 mobile